wtorek, 30 czerwca 2015

Piramidki POPcrop !

Pomysł na zdrową przekąskę, która daje moc - piramidki Popcrop


Lato rozpoczęte! Właśnie teraz jest najlepszy czas na zmianę nawyków żywieniowych. Zdrowe przekąski i sport, to odpowiednia droga do sukcesu, dobrego samopoczucia i figury.
Naprzeciw Twoim oczekiwaniom w walce o zgrabną sylwetkę ruszają Piramidki Popcrop.Bezglutenowe piramidki Popcrop


Piramidki bezglutenowe posiadają międzynarodowy znak Przekreślonego Kłosa, a na opakowaniu bez problemu odnajdziesz numer licencji. I w tej wersji mogą je bezpiecznie jeść osoby dotknięte alergią, mające zdiagnozowaną nietolerancję glutenu i chorzy na celiakię, bo dla nich spożywanie produktów bezglutenowych jest gwarancją zdrowia. Natomiast jeśli jesteś entuzjastą naturalnej, pozbawionej konserwantów żywności, to produkt również dla Ciebie. W piramidkach bezglutenowych odnajdziesz: ryż (brązowy i biały), kaszę gryczaną (białą i prażoną) oraz kaszę jaglaną. Dodatkiem wydobywającym wyjątkowy smak piramidek jest natomiast sól morska, która stanowi bogactwo mikroelementów.
Piramidki Popcrop we wszystkich dostępnych na rynku wersjach są produktami pozbawionym konserwantów, barwników czy sztucznych aromatów, a dzięki sposobowi przetwarzania zachowują naturalny błonnik.Pełnoziarniste piramidki zbożowe Popcrop

Dla osób lubiących i tolerujących produkty zbożowe, świetne są piramidki pełnoziarniste. Są one pełnowartościowym produktem mogącym uzupełnić Twoją codzienną dietę i sprawić, aby sięgnięcie po przysłowiowe chipsy lub batonik nie było tak kuszące. Niemożliwe, a jednak spróbuj, kiedy Twoja energia spada, a dzieje się tak zwykle już po 2-3 godzinach od spożycia głównego posiłku – jako przekąskę wykorzystać właśnie piramidki. Świetnie będą smakowały wraz z jogurtem lub ulubionym owocem. Sekretem pełnoziarnistych piramidek zbożowych Popcrop są składniki z jakich powstały, czyli pszenica, ryż, żyto, kasza gryczana (biała oraz palona) i sól morska. Podobnie jak w przypadku Piramidek bezglutenowych, ich dodatkową zaletą jest fakt, iż nie zawierają, barwników, konserwantów, ani żadnych sztucznych wzmacniaczy smaku, a Ty zyskujesz porcję tak cennego dla organizmu błonnika.

Piramidki ulubioną przekąską Twojego dziecka
Piramidki mogą też być wspaniałą propozycją zdrowej przekąski dla Twojego dziecka w szkole i w domu. Kto wie – może polubią je bardziej niż niezdrowe słone przekąski ociekające przyprawami i olejem. Pamiętaj, że spakowanie do plecaka dziecku drugiego śniadania jest równie ważne jak książki, zeszyty i przybory szkolne. Kanapki są odpowiednią propozycją na drugie śniadanie jeśli Twoja latorośl nie przynosi ich nietkniętych z powrotem. Jeśli tak jest zaproponuj właśnie piramidki, są lekkie, delikatne, chrupiące mają ciekawy kształt i smak, a młodzi ludzie zwykle kochają nowości tego typu, szczególnie takie, które przypominają trójkąciki, o grubości chipsów. Idealne do dzielenia się z kolegami na podwórku lub szkole.

Odrobina inwencji z Twojej strony może sprawić, że cała rodzina zmieni swoje nawyki żywieniowe i chętniej sięgnie po sok, jogurt, owoc czy właśnie zdrową przekąskę. A zatem zaskocz swoich bliskich wprowadzając do codziennej diety piramidki Popcrop. Pamiętaj, że to od Ciebie i Twojej inwencji zależy czy wyjście poza utarte nawyki żywieniowe zakończy się sukcesem i wspólnie stworzycie zdrowe, a przy okazji pełnowartościowe śniadania lub podwieczorki, które będą bliskie ideału. Smacznego!

Wpis powstał przy współpracy z Piramidkami PopCrop.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drukuj